Domů / Zasedání Zastupitelstva

Zasedání Zastupitelstva

Na vědomí Vám zasíláme informaci o konání řádného veřejného zasedání Zastupitelstva města Nové Město nad Metují č. ZM 3 pro případné zveřejnění na Vašich www stránkách apod.

Město Nové Město nad Metují informuje o konání řádného veřejného zasedání Zastupitelstva města Nové Město nad Metují, které se bude konat dne 20. prosince 2022 od 17:00 hodin v Kině 70 v Novém Městě nad Metují.“

Necháme na Vašem zvážení, kdy a jakou další formou budete občany informovat (sms apod.). Tato informace je standardně zveřejněna na Úřední desce města Nové Město nad Metují (kamenné i elektronické), plakátovacích plochách a v městském rozhlase. Program zasedání ZM 3 je zveřejněn na webových stránkách města Nové Město nad Metují v sekci Samospráva – Kalendář jednání ZM.

Předem Vám děkujeme za spolupráci.